Tiskové centrum

Kontakt pro média: 
Dita Fuchsová
e-mail: media@euc.cz 
 

ŽENY ŽENÁM 2017

15.8.2017 Tak jako každý rok se i letos se EUC Klinika Brno účastní projektu ŽENY ŽENÁM. Tato akce opět probíhá za podpory společnosti AVON Cosmetics a agendu spojenou s projektem bude jako v minulých letech zajišťovat Aliance žen s rakovinou prsu.

Celý článek

Změna pracovní doby o svátcích

16.12.2016

Celý článek

Prsa 9x jinak ale vždy Vaše nejcennější foto

Náhledová fotografie

25.8.2016 S originální aktivitou pro podporu prevence rakoviny prsu přišla zdravotnická skupina EUC. Série výstav devíti obrazů, umělecky pojatých snímků z mamografických screeningů, bude veřejně přístupná na různých místech ČR. Vernisáž výstavy Vaše nejcennější foto (VNF) proběhla 23. srpna v Praze.

Celý článek

Zdravotnická skupina Euroclinicum se rozrůstá

5.5.2015 Zdravotnická skupina Euroclinicum, do které patří i naše radiodiagnostické pracoviště, se za několik posledních měsíců výrazně rozrostla.

Celý článek

Naše rentgenologické pracoviště vyšetří 2,5 × více pacientů

5.5.2015 Brněnská Poliklinika Zahradníkova, která je součástí seznamu kulturních památek České republiky, dostává moderní tvář také díky našemu radiodiagnostickému centru. Moderní technické zázemí by mělo umožnit vyšetření více než dvojnásobného počtu pacientů než původní RTG oddělení. Investice do nového pracoviště přesáhla 15 miliónů korun. Kromě kompletní rekonstrukce prvního patra polikliniky, kde se naše radiodiagnostické centrum nachází, směřovala investice především do zakoupení moderního rentgenu.

Celý článek

Otevření našeho radiodiagnostického oddělení vzbudilo ohlas

5.5.2015 Otevření našeho radiodiagnostického oddělení vzbudilo ohlas. Psalo se o nás v Brněnském deníku, ve Zdraví.E15.cz a na mnoha internetových zdravotnických portálech. Paní doktorka Palánová představila naše radiodiagnostické oddělení také v Událostech v regionech.

Celý článek

Doporučujeme preventivní ultrazvukové vyšetření prsu a varlat

5.5.2015 Rakovina je nemoc, která v počátečních fázích nebolí. Je-li ovšem zachycena včas, dá se velmi dobře léčit.

Celý článek

Newsletter

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.
Budeme Vám posílat novinky z oboru zdraví.

Souhlasím s
podmínkami

Svou registrací/přihlášením k odběru newsletteru poskytuji společnosti EUC a.s., Na Pankráci 1690/125,
140 00 Praha 4, IČ: 26730413, skup. DIČ: CZ699002423
, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu, za účelem zařazení do databáze k marketingovým účelům, tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení a novinek prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační povinnosti.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé.

Souhlas může být kdykoli odvolán písemnou formou na adresu společnosti nebo využitím funkce zrušení registrace/odhlášení v newsletteru.

Společnost prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.