Tiskové centrum

Nenašli jste, co jste hledali? Kontaktujte nás.  

Kontakt pro média: 
Dita Fuchsová
e-mail: media@euc.cz 
 

Rekonstrukce výtahů

6.8.2017 Od druhé poloviny srpna 2017 začne v našem zařízení rekonstrukce výtahů . Jako první bude vyměněn výtah malý, po jeho dokončení se začne s výměnou výtahu velkého. Celá tato rekonstrukce je plánována na dobu okolo čtyř měsíců.

Celý článek

Kornatění cév zvyšuje riziko infarktu

Náhledová fotografie

10.3.2017 Někdy vás na špatný stav cév upozorní až mozková příhoda. Jak se bránit kornatění tepen a vyhnout se infarktu poradí lékař Tomáš Bureš v rozhovoru pro iDnes.

Celý článek

Představujeme novou EUC Kliniku Kladno

Náhledová fotografie

23.2.2017 Naše zdravotnické zařízení prochází od loňského roku výraznými změnami. Celý projekt byl rozdělen do několika částí tak, aby nebyl zastaven provoz a mohli jsme pacientům poskytovat péči v plném rozsahu.

Celý článek

Kýla - problém, který umíme řešit

21.2.2017 Pokud Vás toto téma zajímá, podívejte se na pořad Sama doma, kde o problematice kýly hovoří primář našeho chirurgického oddělení MUDr. Bureš.

Celý článek

Hemoroidy - prevence a léčba

9.2.2017 Trápí vás hemoroidy a nevíte co s tím? Nevíte k jakému specialistovi se objednat nebo máte strach z vyšetření? Jaké jsou možnosti léčby ....?

Celý článek

Sama doma s MUDr.Tomášem Burešem

6.2.2017 Vše o křečových žilách, jejich léčbě i prevenci - jedno z témat pondělního vysílání pořadu Sama doma, kam přijal pozvání primář chirurgie EUC Kliniky Kladno MUDr. Tomáš Bureš. Pořad byl vysílán 6.2.2017 na ČT1.

Celý článek

Mýty o křečových žilách: trápí hlavně sportovce a mohou se stále vracet

Náhledová fotografie

8.1.2017 Křečové žíly trápí až 60 procent populace. Jde o jednu z takzvaných civilizačních chorob, jejíž vznik souvisí zejména s dnešním způsobem života.

Celý článek

Operace komplikované kýly

Náhledová fotografie

2.1.2017 Úspěšné, historicky první použití kýlní síťky PHYSIOMESH OPEN a fixátoru SECURESTRAP OPEN od Ethiconu v České republice proběhlo v EUC Klinice Kladno.

Celý článek

Newsletter

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.
Budeme Vám posílat novinky z oboru zdraví.

Souhlasím s
podmínkami

Svou registrací/přihlášením k odběru newsletteru poskytuji společnosti EUC a.s., Na Pankráci 1690/125,
140 00 Praha 4, IČ: 26730413, skup. DIČ: CZ699002423
, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu, za účelem zařazení do databáze k marketingovým účelům, tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení a novinek prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační povinnosti.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé.

Souhlas může být kdykoli odvolán písemnou formou na adresu společnosti nebo využitím funkce zrušení registrace/odhlášení v newsletteru.

Společnost prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.