Tiskové centrum

Kontakt pro média: 
Eva Hokrová
e-mail: media@euc.cz 

Chřipku nepodceňujte! Kromě prevence je možné se proti ní očkovat

Náhledová fotografie

14.9.2018 Chřipka je akutní, vysoce nakažlivé onemocnění, které má sezonní výskyt. Neprojevuje se pouze v oblasti dýchacích cest, postižen je celý organismus. Často ji doprovází velmi závažné komplikace. Jako jediná respirační infekce se šíří rychle napříč všemi věkovými kategoriemi a státy. Může být nebezpečná i pro zdravé mladé lidi a jedinou účinnou prevencí je očkování.

Celý článek

Ordinace Palea a.s. přestěhována do 1. patra pravého křídla budovy

28.8.2018 od 16.7. jsou ordinace praktického lékaře Palea a.s. (MUDr. Šabršulová) přestěhovány do 1. patra pravého křídla budovy (bývalé prostory RDG oddělení).

Celý článek

1.8. jsme otevřeli novou ordinaci praktické lékařky, REGISTRUJEME NOVÉ PACIENTY

Náhledová fotografie

28.8.2018 1.8. jsme otevřeli novou ordinaci praktické lékařky MUDr. Jany Nohejlové. Registrujeme nové pacienty.

Celý článek

Víte na jaké preventivní prohlídky máte nárok?

Náhledová fotografie

15.5.2018 Odpovědi na otázky spojené se spádovostí a s preventivními prohlídkami se dočtete v poradně, která byla připravena ve spolupráci s MUDr. Janou Vyskočilovou, hlavní lékařkou EUC Kliniky Plzeň a MUDr. Lucií Bejstovou, dětskou lékařkou EUC Kliniky Plzeň.

Celý článek

Eliminujte letní hrozby pro svou pokožku

Náhledová fotografie

20.4.2018 V letních měsících je naše pokožka vystavena různým nebezpečím. Některá jsou snadno řešitelná, jiná jsou závažná. Většině těchto potíží můžeme zabránit, pokud se budeme správně chránit.

Celý článek

EUC Lékárna v Hradci Králové ve středu do 18 hodin

14.9.2017 Po dvouměsíční rekonstrukci byla opět otevřena EUC lékárna v prostorách EUC Kliniky v Hradci Králové (původní PKII). Lékárna poskytuje služby a široký sortiment léčiv, které si její klienti mohou vyzvednout pohodlně před odchodem z budovy kliniky. Rozšíření prostor pomohlo také volnému prodeji, který nabízí kromě léčiv bez receptu doplňky stravy, zdravotnické prostředky, dermokosmetiku a veterinární přípravky.

Celý článek

Velká VIZITA s EUC

Náhledová fotografie

5.4.2017 Šlapací zubní vrtačky z počátku 20. století, vystavená invalidní křesla vyráběná od přelomu 19. a 20. století, jedinečné soubory masážních strojků a přístrojů pro domácí elektroléčbu. Nejen to mohou vidět návštěvníci výstavy Velká vizita v Hradci Králové za první republiky v Muzeu východních Čech v Hradci Králové.

Celý článek

EUC rozšiřuje svou péči ve východních Čechách

28.2.2017 14. února koupila EUC desáté akreditované mamocentrum. Je jím Mamodiagnostické centrum Pardubice s.r.o., které ročně vyšetří přes 15 tisíc žen. Zdravotnická skupina EUC poskytuje převážně ambulantní péči. Její součástí je prevence a EUC se dlouhodobě věnuje prevenci rakoviny prsu. Mamoscreening je jeden ze čtyř celonárodních screeningových programů.

Celý článek

Newsletter

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.
Budeme Vám posílat novinky z oboru zdraví.

Souhlasím s
podmínkami

Svou registrací/přihlášením k odběru newsletteru poskytuji společnosti EUC a.s., Na Pankráci 1690/125,
140 00 Praha 4, IČ: 26730413, skup. DIČ: CZ699002423
, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu, za účelem zařazení do databáze k marketingovým účelům, tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení a novinek prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační povinnosti.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé.

Souhlas může být kdykoli odvolán písemnou formou na adresu společnosti nebo využitím funkce zrušení registrace/odhlášení v newsletteru.

Společnost prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.