Tiskové centrum

Nenašli jste, co jste hledali? Kontaktujte nás.  

Kontakt pro média: 
Dita Fuchsová
e-mail: media@euc.cz 
 

Sestřička z EUC Kliniky Kladno v soutěži Sestra sympatie

16.11.2017 Byl zahájen 8. ročník soutěže Sestra sympatie a opět se účastní sestřičky našich zdravotnických zařízení. EUC Kliniku Kladno reprezentuje sestřička z ordinace praktického lékaře Jiřina Hráchová.

Celý článek

Plaveme prsa

Náhledová fotografie

12.10.2017 Aliance žen s rakovinou prsu pořádá 14. října 2017 akci s názvem "Plaveme prsa!".

Celý článek

Infuzní terapie vitaminem C nastartuje vaši imunitu

11.9.2017 Vitamin C je životně důležitý pro normální průběh fyziologických reakcí. V nadcházejícím podzimním období doporučujeme kúru ke zvýšení obranyschopnosti v dávce 1-2x infuze týdně po dobu 4-8 týdnů. Více informací zde ...

Celý článek

ŽENY ŽENÁM 2017

15.8.2017 EUC Klinika Kladno se zapojila do projektu ŽENY ŽENÁM. Tato akce opět probíhá za podpory společnosti AVON Cosmetics a agendu spojenou s projektem bude jako v minulých letech zajišťovat Aliance žen s rakovinou prsu.

Celý článek

Rekonstrukce výtahů

6.8.2017 Od druhé poloviny srpna 2017 v našem zařízení probíhá rekonstrukce výtahů . Jako první byl vyměněn výtah malý. V současné době probíhají práce na výměně výtahu velkého, který by měl být dokončen v říjnu letošního roku.

Celý článek

Kornatění cév zvyšuje riziko infarktu

Náhledová fotografie

10.3.2017 Někdy vás na špatný stav cév upozorní až mozková příhoda. Jak se bránit kornatění tepen a vyhnout se infarktu poradí lékař Tomáš Bureš v rozhovoru pro iDnes.

Celý článek

Představujeme novou EUC Kliniku Kladno

Náhledová fotografie

23.2.2017 Naše zdravotnické zařízení prochází od loňského roku výraznými změnami. Celý projekt byl rozdělen do několika částí tak, aby nebyl zastaven provoz a mohli jsme pacientům poskytovat péči v plném rozsahu.

Celý článek

Kýla - problém, který umíme řešit

21.2.2017 Pokud Vás toto téma zajímá, podívejte se na pořad Sama doma, kde o problematice kýly hovoří primář našeho chirurgického oddělení MUDr. Bureš.

Celý článek

Newsletter

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.
Budeme Vám posílat novinky z oboru zdraví.

Souhlasím s
podmínkami

Svou registrací/přihlášením k odběru newsletteru poskytuji společnosti EUC a.s., Na Pankráci 1690/125,
140 00 Praha 4, IČ: 26730413, skup. DIČ: CZ699002423
, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu, za účelem zařazení do databáze k marketingovým účelům, tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení a novinek prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační povinnosti.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé.

Souhlas může být kdykoli odvolán písemnou formou na adresu společnosti nebo využitím funkce zrušení registrace/odhlášení v newsletteru.

Společnost prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.