Nemoci a diagnózy

Rakovina prsu

Rakovinu prsu  je způsobena zhoubným bujením buněk v prsu. Po rakovině kůže jde o nejčastěji diagnostikované nádorové onemocnění. Může postihnout i muže, ale v naprosté většině případů onemocní ženy. V posledních letech se naštěstí situaci kolem rakoviny prsu mění k lepšímu. Díky pravidelným kontrolám jsou často nádory nalezeny v počátečních stadiích a šance na úplné uzdravení je vysoká - téměř stoprocentní. 

Celý článek

Newsletter

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.
Budeme Vám posílat novinky z oboru zdraví.

Souhlasím s
podmínkami

Svou registrací/přihlášením k odběru newsletteru poskytuji společnosti EUC a.s., Na Pankráci 1690/125,
140 00 Praha 4, IČ: 26730413, skup. DIČ: CZ699002423
, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu, za účelem zařazení do databáze k marketingovým účelům, tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení a novinek prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační povinnosti.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé.

Souhlas může být kdykoli odvolán písemnou formou na adresu společnosti nebo využitím funkce zrušení registrace/odhlášení v newsletteru.

Společnost prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.