Často kladené otázky

Dotazy na péči

Péče na EUC Klinice Olomouc je hrazena ze zdravotního pojištění. Pacienti si hradí pouze úkony, které pojišťovna neproplácí.

Všechna zdravotnická zařízení EUC poskytují léčbu na základě medicíny založené na důkazech a podle posledních poznatků lékařské vědy. EUC Klinika Olomouc patří mezi tzv. akreditovaná mamoscreeningová pracoviště, což znamená, že její provoz podléhá přísným standardům. Pracoviště musí pravidelně a opakovaně procházet procesem prodloužení akreditace, při kterém je dodržování vysokých standardů péče kontrolováno.

Na veškerá vyšetření v mamocentru budete potřebovat žádanku. Bez žádanky můžete tato vyšetření absolvovat pouze za přímou platbu.

Newsletter

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.
Budeme Vám posílat novinky z oboru zdraví.

Souhlasím s
podmínkami

Svou registrací/přihlášením k odběru newsletteru poskytuji společnosti EUC a.s., Na Pankráci 1690/125,
140 00 Praha 4, IČ: 26730413, skup. DIČ: CZ699002423
, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu, za účelem zařazení do databáze k marketingovým účelům, tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení a novinek prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační povinnosti.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé.

Souhlas může být kdykoli odvolán písemnou formou na adresu společnosti nebo využitím funkce zrušení registrace/odhlášení v newsletteru.

Společnost prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.