Další dobrá zpráva pro Ostravsko. EUC Klinika Ostrava rozšiřuje své služby a s příchodem nového roku otevírá další nové ambulance. Od ledna posílila tým kliniky, kterou veřejnost zná stále spíše pod názvem Poliklinika MephaCentrum, doktorka Kateřina Himmelová, která bude pacientům k dispozici v nové endokrinologické a diabetologické ambulanci. „Ambulance bude sloužit pacientům s onemocněním štítné žlázy. Nabídne diagnostiku a terapii onemocnění štítné žlázy u dospělých, včetně těhotných žen. Analýzu krve, fyzikální a sonografické vyšetření, včetně punkce štítné žlázy. Ve středy se na mne budou moci obracet lidé s diabetologickými obtížemi,“ objasňuje lékařka Kateřina Himmelová.

Akutní neurologické obtíže, následky cévní mozkové příhody, ale i problémy spojené s Parkinsonovou či Alzheimerovou chorobou budou moci pacienti z Ostravska vyřešit v nové neurologické ambulanci, kterou EUC Klinika Ostrava otevře 7. ledna. S výjimkou čtvrtku zde bude pacientům k dispozici od pondělí do pátku neuroložka Jolana Rojíčková.

A od února posílí tým kliniky také nový kožní lékař Jaroslav Pavlas, který bude navíc dva dny v týdnu ordinovat až do pozdních večerních hodin.

A ordinační hodiny kožní ambulance posílíme do pozdních odpoledních hodin i díky nástupu dvou nových lékařek – doktorky Lojkašové a Marešové. Také ony budou ordinovat až do 20.00 hodin.

Na všechna vyšetření se mohou pacienti objednávat už nyní prostřednictvím call centra na telefonním čísle 597 437 777.