Všestranná procedura

Ošetření pulzním laserem pomáhá při léčbě celé řady zdravotních a estetických problémů kůže - uplatňuje se zejména u klientů s akné, růžovkou, metličkovými varixy, lupénkou, virovými bradavicemi, jizvami a striemi.  Díky této metodě se dají odstranit též vrozené cévní poruchy a névy nebo žilky v obličeji.

Bezpečně a šetrně

Pulzní laser má schopnost ojediněle působit na kožním povrchu, ale i v hlubších vrstvách kůže, kde zásadně ovlivňuje krevní cévy, přičemž nepoškozuje okolní tkáň. Díky této moderní technologii se jedná o zcela bezpečnou, neinvazivní léčebnou metodu, která může být aplikována bez omezení věku. Patentovaná technologie Vbeam Candela disponuje systémem pro speciální pulzní chlazení pokožky při zákroku, což přináší znatelný komfort a rovněž bezpečnou proceduru pro klienta.

Zdravější a mladší pokožka

Pro rejuvenaci, tedy omlazení pleti, kdy se vysokovýkonný laser podílí na rychlém odbourávání starého vaziva v kůži, které je následně nahrazeno novým kolagenovým vazivem, je pulzní laser ideální. Kůže se omladí, zpevní a vyhladí, přičemž se podpoří její elasticita.

Objednejte se na tel.: 477 102 207, Dermatologické oddělení EUC Kliniky Ústí nad Labem, Masarykova 2000/92, MUDr. Jaromíra Janků