Prostory k pronájmu

EUC Klinika Ústí na Labem nabízí pravidelně k pronájmu ordinace a další prostory. Ordinace umístěná přímo v prostorách komplexně zaměřené kliniky přináší lékařům mnoho výhod. V budově jsou k dispozici laboratorní diagnostické služby v oblasti biochemie, imunologie, hematologie, histopatologie, odběrová místnost, rentgen, mamograf, lékárna a také řada specialistů, se kterými je možné v rámci péče o pacienty navázat spolupráci.
 
V případě zájmu o pronájem kontaktujte Leoše Svobodu - provozní manager
Kontaktní e-mail:
leos.svoboda@eucklinika.cz
 

Prostor k pronájmu Plocha m2 Zařízení EUC Kontaktní osoba

Newsletter

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.
Budeme Vám posílat novinky z oboru zdraví.

Souhlasím s
podmínkami

Svou registrací/přihlášením k odběru newsletteru poskytuji společnosti EUC a.s., Na Pankráci 1690/125,
140 00 Praha 4, IČ: 26730413, skup. DIČ: CZ699002423
, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu, za účelem zařazení do databáze k marketingovým účelům, tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení a novinek prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační povinnosti.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé.

Souhlas může být kdykoli odvolán písemnou formou na adresu společnosti nebo využitím funkce zrušení registrace/odhlášení v newsletteru.

Společnost prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.