Často kladené otázky

Dotazy na péči

Péče v EUC Klinice Zlín je hrazena ze zdravotního pojištění. Pacienti si hradí pouze úkony, které pojišťovna neproplácí. Seznam placených položek najdete v ceníku na webu.

Základem naší práce je samozřejmě důsledné dodržování zákonů, interních předpisů a pravidel medicíny založené na důkazech. Tím si ale plníme pouze naše základní povinnosti. Nad tímto rámcem stojí naše interní standardy, které nás zavazují k neustálému zavádění posledních poznatků medicíny a k respektu k individuálním potřebám jednotlivých pacientů i k jejich důstojnosti. Samozřejmostí je také právo na informace a laskavé zacházení. Součástí této strategie je rovněž pečlivá práce se zpětnou vazbou od našich klientů, kterou vnímáme jako důležitou inspiraci ke zlepšování našich lékařských služeb. Na standardy kvality ve skupině EUC dohlíží Odborná rada, složená z lékařů, zdravotních sester, lékárníků a laboratorních specialistů.

K operaci se objednáte prostřednictvím příslušné ambulance v naší klinice, tedy např. na gynekologický zákrok v gynekologické ambulanci apod.

Registraci od vás bude vyžadovat praktický lékař a gynekolog. K jinému lékaři můžete přejít po třech měsících. Při registraci u nového lékaře není nutné rušit registraci u lékaře původního.

V současné době se platí pouze regulační poplatek ve výši 90 Kč za využití lékařské pohotovosti. Pokud je stav pacienta při návštěvě pohotovosti tak vážný, že vyžaduje hospitalizaci, poplatek se neplatí.

Doporučení budete potřebovat na laboratorní, zobrazovací, endoskopické, gastroenterologické a elektrokardiografické (EKG a EEG) vyšetřovací metody. Bez žádanky můžete tato vyšetření absolvovat pouze za přímou platbu. Doporučení od lékaře budete potřebovat i na rehabilitaci.

Newsletter

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.
Budeme Vám posílat novinky z oboru zdraví.

Souhlasím s
podmínkami

Svou registrací/přihlášením k odběru newsletteru poskytuji společnosti EUC a.s., Na Pankráci 1690/125,
140 00 Praha 4, IČ: 26730413, skup. DIČ: CZ699002423
, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu, za účelem zařazení do databáze k marketingovým účelům, tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení a novinek prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační povinnosti.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé.

Souhlas může být kdykoli odvolán písemnou formou na adresu společnosti nebo využitím funkce zrušení registrace/odhlášení v newsletteru.

Společnost prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.